Int Space | KLIMATYZACJA
15773
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15773,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

KLIMATYZACJA

Komfort termiczny ma nieocenione znaczenie dla naszego życia, zdrowia i codziennego funkcjonowania. Odpowiednia temperatura w pomieszczeniach, w których przebywamy przekłada się na efektywną pracę, dobre samopoczucie czy spokojny wypoczynek i sen.

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie doboru urządzeń klimatyzacji

 

dla mieszkania, domu, biura, firmy czy też budynków komercyjnych i przemysłowych. Każdorazowo przedstawiamy klientowi indywidualną ofertę, dostosowaną do jego potrzeb oraz mającą na uwadze warunki panujące w danym pomieszczeniu. Zaproponowane przez nas oferty są rozwiązaniami optymalnymi uwzględniającymi komfort, ekonomię użytkowania jak również aspekty estetyczne.

 

W ramach usług związanych z urządzeniami

 

Przeprowadzmy wstępną analizę pomieszczeń pod kątem montażu instalacji oraz pomagamy w doborze optymalnego rozwiązania (systemu)

Oferujemy sprzedaż urządzeń klimatyzacyjnych

Wykonujemy montaż i uruchomienie klimatyzacji

Wykonujemy pomiary i regulacje systemu.

Gwarantujemy pełen serwis urządzeń zarówno w okresie gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym.

Klimatyzacja

Klimatyzacja

 

Wybór klimatyzatora jest sprawą dość indywidulaną. Ma na to wpływ wiele czynników, dlatego najlepiej jest powierzyć dobór klimatyzatora wykwalifikowanemu fachowcowi. Dbając o dobro klienta zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie doboru urządzeń klimatyzacyjnych i w zależności od potrzeb oferujemy klimatyzatory ścienne, kasetonowe, kanałowe, przypodłogowo-podsufitowe, podstropowe, przenośne. Istnieje także możliwość zastosowania rozwiązania typu multisplit, które pozwala podłączyć kilka jednostek wewnętrznych do jednej jednostki zewnętrznej. W swojej ofercie mamy urządzenia klimatyzacyjne takich marek jak:

 Lg

 Vivax

 Rotenso

 Samsung

 Gree

 Daikin

 Midea

 Inne.

 

 

Oferujemy klimatyzatory najnowszej generacji, w których regulacji podlegają takie parametry, jak:

Temperatura

Kierunek i prędkość nawiewanego powietrza

Czas pracy klimatyzatora

 

Ponadto w większości produkowanych obecnie klimatyzatorów montowane są filtry eliminujące przykre zapachy i wychwytujące kurz.

 

Oferujemy montaż systemu klimatyzacji różnego typu:

Klimatyzatory typu SPLIT – najpopularniejsze rozwiązanie dla indywidualnych pomieszczeń

Centrale klimatyzacyjne typu MULTI SPLIT – obsługują dużą ilość jednostek wewnętrznych w wypadku, gdy nie ma możliwości zamontowania kilku agregatów chłodniczych na elewacji lub dachu

 

klimatyzatory ścienne

Klimatyzatory ścienne to seria urządzeń chłodząco-grzewczych montowanych na ścianie. Oferujemy kompletne zestawy z jedną jednostką wewnętrzną, a także zestawy typu multi inverter z dwiema, trzema, czterema lub nawet pięcioma jednostkami wewnętrznymi.

Klimatyzatory ścienne, to doskonałe rozwiązanie do domów, mieszkań, małych lokali usługowych, sklepów czy warsztatów. Nasze produkty można instalować w nowych budynkach, a także w obiektach już istniejących. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii inverterowej oferowane produkty nie stanowią dużego obciążenia dla instalacji elektrycznej.
Klimatyzatory ścienne odznaczają się wyjątkowymi możliwościami chłodniczymi. Zapewniają także komfort przebywania w pomieszczeniu, dzięki specjalnie zaprojektowanym modelom dającym możliwość cichej pracy.

 

klimatyzatory kasetonowe

Klimatyzatory kasetonowe ze względu na swoją konstrukcję, sa bardzo popularne w pomieszczeniach gdzie zastosowano sufit podwieszany Są montowane w pomieszczeniach takich jak restauracje, hotele, biura czy sale konferencyjne.. Jednostka kasetonowa ma przyjemny wygląd i wyposażona jest w szereg użytecznych funkcji. Posiada 4 – stronny wypływ powietrza pozwalający na równomierny i szeroki rozkład powietrza w pomieszczeniu.

 

klimatyzatory kanałowe

Klimatyzatory kanałowe (schowane podsufitem) to klimatyzatory ,w których urządzenie wewnętrzne montowane jest w przestrzeni sufitowej i od niego rozprowadzane są przewody nadmuchowe zakończone anemostatem (wywiewką). Ilość i wielkość kanałów zależna jest od mocy chłodniczej urządzenia.

 

klimatyzatory przypodłogowo-podsufitowe

Klimatyzatory przypodłogowo-podsufitowe w zależności od dostępnego miejsca w pomieszczeniu, można przymocować do sufitu bądź zamontować na podłodze. Kierunek nawiewu w pionie można ustawić za pomocą zdalnego sterowania. Charakteryzuje je niski poziom hałasu, który zapewni ciche i komfortowe chłodzenie powietrza w pomieszczeniu.

 

klimatyzatory podstropowe

Jednostka podstropowa to idelane rozwiązanie dla sklepów, restauracji i innych obiektów komercyjnych. Klimatyzatory podstropowe znajdują zastosowanie tam, gdzie nie ma możliwości zastosowania urządzeń międzystropowych, ze względu na brak sufitu podwieszanego. Elastyczny program sterowania podstropowych jednostek umożliwia dopasowanie ich do wysokich pomieszczeń obiektów komercyjnych bez spadku wydajności. Urządzenia tego typu są natomiast dosyć pokaźnych rozmiarów i dlatego rzadko stosuje się je do pomieszczeń biurowych.
klimatyzatory przenośne;
Klimatyzacja przenośna inaczej wolnostojąca może być równie efektywna jak systemy stacjonarne. W Klimatyzatorze przenośnym obie jednostki (zewnętrzna i wewnętrzna) zamknięte są w jednej obudowie umieszczanej wewnątrz pomieszczenia. Gorące powietrze odprowadzane jest na zewnątrz za pomocą elastycznej rury. Rura wyrzutowa może być wyprowadzona przez uchylone okno, wyprowadzona przez otwór w ścianie / oknie, podłączona do kratki wentylacyjnej w pomieszczeniu (jeśli jest to wyciąg mechaniczny).

 

Klimatyzatory przenośne, które oferujemy, mają wiele zalet:

– mobilność,
– łatwy serwis i utrzymanie,
– kompaktowe wymiary,
– mnogość funkcji,
– wysoka jakość i wydajność
– brak jednostki zewnętrznej
– najniższa cena za urządzenie chłodzące,
– zbędny jakikolwiek montaż (jedynie podłączenie do prądu i wystawienie rury wyrzutowej),
– możliwość schładzania pomieszczeń, w których niemożliwe jest zamontowanie klimatyzatora innego typu,
– możliwość schowania urządzenia w okresie, kiedy go nie używamy.

Przegląd klimatyzacji

Przegląd klimatyzacji

 

Przeglądy systemu klimatyzacji powinny być dokonywane najlepiej minimum  dwa razy w roku – przed sezonem letnim oraz zimowym. W przypadku gdy urządzenia pracują w trudnych warunkach eksploatacyjnych, przeglądy powinny być wykonywane częściej, nawet raz w miesiącu. Terminowe i regularne przeglądy gwarantują nieprzerwaną sprawność urządzeń, wydłużają ich żywotność a także mają znaczący wpływ na zdrowie i samopoczucie osób przebywających w klimatyzowanych pomieszczeniach. Warto przy tym wspomnieć, iż konieczność wykonania regularnych przeglądów jest jedną z przesłanek zachowania ciągłości gwarancji producenta.

Ad. Przeglądy:

Wykonujemy sezonowe przeglądy klimatyzacji, na który to przegląd składa się m. in. z:

 

 Oczyszczenia jednostki wewnętrznej i zewnętrznej

Czyszczenia filtrów ( lub też wymiany filtrów, jeżeli jest konieczność)

Odgrzybiania– dezynfekcji jednostki wewnętrznej i zewnętrznej

 kontroli pracy klimatyzatora – sprawdzenie ciśnień

 

Powyższe czynności powinny być dokonywane dwa razy w roku:

 

Wiosną – przed upałami kiedy Państwa klimatyzacja będzie miała chłodzić

Jesienią – gdy urządzenie ma działać jako pompa ciepła – ogrzewać mieszkanie, biuro…

Naprawa i serwis klimatyzacji

Naprawa i serwis klimatyzacji

 

Oferujemy również naprawę i serwis urządzeń klimatyzacyjnych zarówno w okresie obowiązywania gwarancji jak i  w okresie pogwarancyjnym.  Kompleksowy serwis klimatyzacji należy przeprowadzić co 2 lata, lub wtedy gdy efektywność klimatyzacji spada. Regularność serwisowania pozwala maksymalizować efektywność działania klimatyzacji oraz do minimum zredukować ryzyko wystąpienia awarii. Możecie Państwo liczyć na dokładność, sprawność i najwyższą jakość wykonanych przez nas usług. Zapraszamy do kontaktu.