Int Space | INSTALACJE
13396
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13396,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

INSTALACJE WODNO KANALIZACYJNE

Naszym klientom oferujemy montaż nowoczesnych systemów instalacji wodno – kanalizacyjnych. Technika sanitarna obejmuje rozprowadzenie wody użytkowej oraz wykonanie systemu odprowadzenia ścieków do przydomowej oczyszczalni bądź kanalizacji miejskiej. Wykonujemy nowe instalacje, naprawy, remonty, oraz wymianę starych instalacji na nowe. Pracujemy na wielu systemach ( miedź, PP, Pex, Stal zaciskowa).

Systemy instalacji wodnej

 

Instalacja wodna dotyczy głównie układu przewodów doprowadzających wodę ze studni lub wodociągu do baterii umywalkowych, spłuczek, grzejników i zlewozmywaków, czyli generalnie wszystkich punktów poboru wody w domu.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Tece system rur PEX

 Tece system rur PEX

 

Nasze instalacje opieramy głównie na systemie rury wielowarstwowej TECEflex wyprodukowanej przez jednego z najbardziej innowacyjnych producentów
i dystrybutorów w zakresie techniki sanitarnej i grzewczej, specjalizującego się
w produkcji wysokiej jakości systemów instalacyjnych przeznaczonych do obiektów przemysłowych oraz budownictwa ogólnego. Firma TECE Sp. zo.o. posiada w swojej ofercie produktów wysokiej jakości.

 

Ad, systemy instalacji wodnej.

Nasze instalacje opieramy głównie na systemie rury wielowarstwowej TECEflex wyprodukowanej przez jednego z najbardziej innowacyjnych producentów
i dystrybutorów w zakresie techniki sanitarnej i grzewczej, specjalizującego się
w produkcji wysokiej jakości systemów instalacyjnych przeznaczonych do obiektów przemysłowych oraz budownictwa ogólnego. Firma TECE Sp. zo.o. posiada w swojej ofercie produktów wysokiej jakości.

TECEflex jest bardzo funkcjonalnym i uniwersalnym systemem rurowym do instalacji sanitarnych, grzewczych oraz sprężonego powietrza. Przez 20 lat system TECEflex został użyty do wykonania milionów połączeń na całym świecie – wszystkich opartych na tej samej, niezmiennej technologii, w której rura jest rozpęczana a następnie zaciskana na złączce poprzez nasunięcie tulei. Taki sposób połączeń gwarantuje minimalne przewężenie przekroju wewnętrznego, a wytrzymała grubościenna złączka jest wyprodukowana z jednego elementu.

Systemy zmiękczania wody

Systemy zmiękczania wody

 

Systemy zmiękczania wody zostały stworzone po to aby żyło się przyjemniej bez plam na kabinach, bez kamienia w czajniku, bez suchej skóry i zawsze zdrowo. Stworzono je to by woda była taka jak chciała natura.Pomożemy Tobie dobrać zmiękczacz dla domu i z przyjemnością go zamontujemy.

 

Ad.Systemy zmiękczania wody

Woda w większości miejsc w Polsce charakteryzuje się wysoką twardością (zawartością związków wapnia i magnezu). Twardość wody powoduje nadmierne zużycie środków myjących, piorących i czyszczących, a także powstawanie kamienia kotłowego, który powoduje straty energii cieplnej oraz skraca żywotność urządzeń grzewczych i AGD.

Zmiękczanie wody opiera się na usunięciu z wody składników powodujących jej twardość. Proces ten polega na zamianie jonów wapnia i magnezu (odpowiedzialnych za twardość wody) na jony sodu. Zachodzi podczas przepływu wody przez żywicę jonowymienną. Gdy zostanie wyczerpana zdolność jonowymienna złoża, poddawane jest ono procesowi regeneracji za pomocą roztworu solanki. Dobry zmiękczacz wody może dostarczać miękką wodę przez kilkanaście lat dzięki dobrej jakości żywicy jonowymiennej i dosypywaniu systematycznie tabletek solnych do urządzenia.

Montując zmiękczacz należy pamiętać, iż nie jest to stacja uzdatniania wody, lecz urządzenie do usuwania twardości. Dlatego stosujemy je tylko na ujęciach wodociągowych, w których woda pozbawiona jest innych pierwiastków, takich jak żelazo, mangan, azotany, azotyny, itp.

 

Zastosowanie miękkiej wody w całym domu

 

· KUCHNIA

Dzięki miękkiej wodzie Twoje naczynia będą błyszczące i bez zacieków. Koniec z ich wycieraniem! Teraz zadbasz o skórę Twoich rąk – mniej detergentów i miękka woda to dla niej prawdziwe ukojenie.

 

· SPRZĄTANIE

Dzięki miękkiej wodzie szybko zapomnisz, jak wyglądają osady i nacieki na bateriach, kabinie prysznicowej i innych sprzętach w Twojej łazience. Teraz sprzątanie będzie krótsze i przyjemniejsze.

 

· PRANIE

Wreszcie bez użycia dużych ilości proszków i innych chemikaliów Twoje ulubione ubrania będą czyste, pachnące, miłe w dotyku i w niezmiennie intensywnych kolorach.

 

· ŁAZIENKA

Po kąpieli w miękkiej wodzie poczujesz się odświeżony i zrelaksowany jak nigdy dotąd. Zdrowa, gładka skóra oraz miękkie i błyszczące włosy to niewątpliwe plusy miękkiej wody.

 

· INSTALACJE

Miękka woda to ochrona rur, armatury i podgrzewaczy wody przed kamieniem. Dzięki temu zaoszczędzisz energię cieplną, zabezpieczysz rury przed pękaniem i przedłużysz żywotność armatury w Twoim domu.

Pompa Ciepła z zasobnikiem ciepłej wody użytkowej

Pompa Ciepła z zasobnikiem ciepłej wody użytkowej.

 

Zamontujemy także oraz uruchomimy dla Ciebie zasobnik wody użytkowej z pompą ciepła. Jest to idealne rozwiązania dla osób, które latem muszą korzystać z podgrzewania wody grzałką elektryczną, gdyż nie opłaca się uruchamiać kotła stałopalnego do podgrzania wody. W swojej ofercie posiadamy zasobniki z pompami firm Viteco, Junkers Beretta, ACV, Biawar oraz na życzenie inne.

Pompa ciepła pozyskuje energię cieplną zawartą w powietrzu atmosferycznym bądź wentylacyjnym budynku. Potrafi ona pozyskać do 80% energii z natury, dzięki czemu jesteśmy w stanie obniżyć koszt przygotowania c.w.u. nawet do 80% w porównaniu z wykorzystaniem rozwiązań tradycyjnych. Innowacyjne rozwiązania techniczne zastosowane w tego rodzaju pompach sprawiają, że urządzenie charakteryzuje się wysokim wskaźnikiem COP (proporcja pomiędzy zużytą do zasilania urządzenia energią elektryczną a energią cieplną pozyskaną przez pompę ciepła z natury na cele grzewcze). Dobra pompa z powodzeniem może stać się zatem jedynym źródłem ciepła na potrzeby przygotowania c.w.u. i zabezpieczyć nawet w 100% zapotrzebowanie na ciepłą wodę typowego domu jednorodzinnego. Wbudowana w zbiorniku pompy ciepła dodatkowa wężownica, wykonana ze stali nierdzewnej, umożliwia podłączenie do niej alternatywnego źródła ciepła (np. kotła gazowego lub olejowego, kotła na paliwa stałe, kominka z płaszczem wodnym, zestawu solarnego, itp.).

Systemy instalacji kanalizacyjnej

Systemy instalacji kanalizacyjnej

 

Instalacja kanalizacyjna ma za zadanie odprowadzenie rurami kanalizacyjnymi ścieków z urządzeń sanitarnych do pionów kanalizacyjnych, a następnie do poziomych przewodów odpływowych. W skład systemu sanitarnego wchodzą też: rewizje (czyszczaki), syfony, wywiewki wentylacyjne i wpusty podłogowe.

System stelaży do podtynkowej zabudowy

System stelaży do podtynkowej zabudowy

 

Świadczymy usługi profesjonalnego montażu stelaży podtynkowych, odpowiednich do zabudowy zarówno w ścianach o lekkiej jak i masywnej konstrukcji. Stelaże podtynkowe pozwalają ukryć w ścianie, cały mechanizm związany z spłukiwaniem, oraz napełnianiem muszli ustępowych, tworząc estetyczny wygląd naszej łazienki.

Udrażnianie Kanalizacji

Udrażnianie Kanalizacji

 

Nasza firma zajmuje się także udrażnianiem i czyszczeniem kanalizacji.

W naszej pracy wykorzystujemy metodę mechaniczną w której stosuje się sprężynę do czyszczenia m.in pionów kanalizacyjnych, poziomów kanalizacyjnych , podejść kanalizacyjnych , wejść do szamba , studzienek kanalizacyjnych , wc , wanien , zlewów , umywalek, brodzików , kratek ściekowych , pisuarów , rur deszczowych , wpustów ulicznych i innych.

Ad. Udrażnianie kanalizacji

Korzystamy z przepycharki ROTHENBERGER R 600

Sprężyna mechaniczna (elektryczna) jest najczęściej stosowaną formą czyszczenia kanalizacji szczególnie tych wewnętrznych , gdzie występują blokady takie jak na przykład osady tłuszczu, mydliny, papiery, zapachy wieszane na miskach ustępowych i tym podobne. Tym sposobem mogą być również czyszczone przyłącza do budynków oraz zewnętrzne instalacje. Zaletą pracy maszynami mechanicznymi jest duży zakres średnic sprężyn i duży wybór końcówek.