Int Space | gaz
15849
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15849,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Gaz

Gaz ziemny doprowadzany do wielu polskich domów wykorzystywany jest głównie do zasilania kuchenek, podgrzewaczy oraz kotłów gazowych. Instalacją gazową ogólnie ujmując można nazwać zespół przewodów rurowych i osprzętu służący do przesyłania gazu. Ze względów bezpieczeństwa sprawą nadrzędną jest prawidłowe wykonanie projektu, montaż przez uprawnione osoby i odpowiednia eksploatacja instalacji. Nasza firma oferuje kompleksową usługę wykonania instalacji gazowych, od projektu począwszy po sam montaż włącznie z podłączeniem odbiorników gazowych. Aby zapewnić większy komfort świadczonych usług wykonujemy także przeglądy instalacji gazowych.

Systemy instalacyje

Systemy instalacyje

 

Wykonujemy instalacje z najlepszych dostępnych na rynku materiałów, dzięki czemu możemy zagwarantować niezawodność, a wykonane przez nas instalacje spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa. Systemy instalacyjne jakie proponujemy realizujemy
z rur stalowych poprzez spawanie, z rur miedzianych poprzez lutowanie, bądź zaciskanie – system Press Gaz.

 

 

System instalacji Sanha  Press Gaz to nowoczesne systemy do połączeń gazowych. To przede wszystkim systemowe złączki z miedzi, stopów miedzi i żeliwa, rury i złączki ze stali nierdzewnej, stali węglowej czy tworzyw sztucznych. Opracowane przez Sanha rozwiązania systemowe stosowane są w budynkach mieszkalnych, obiektach przemysłowych i handlowych w całej Europie (szczególnie w Niemczach), Rosji, Azji i Australii. Wykonanie instalacji gazowej w systemie Press Gaz jest gwarancją jakości i wysokiej estetyki.

 

 

Przeglądy instalacji gazowej

Przeglądy instalacji gazowej

 

Naszym klientom proponujemy okresowe badania stanu technicznego instalacji gazowej, polegające na sprawdzeniu szczelności, które pozwala zapewnić wymagane bezpieczeństwo. Okresowy przegląd instalacji gazowych w budynkach należy wykonać zgodnie z obowiązującym prawem w Polsce, minimum raz w roku. Niewątpliwie czynność tą należy powierzyć profesjonalistom takim jak my, którzy  posiadają niezbędne kwalifikacje, uprawnienia i doświadczenie.